ворота

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем maxxxi, 10 апр 2021.

  1. maxxxi

    maxxxi Member

    Компания является крупным поставщиком автоматических секционных гаражных ворот, въездных ворот, автоматики для ворот, шлагбаумов, а также защитных роллет и алюминиевых профильных систем по всей Украине. Вот их сайт faac запчасти Всегда быстрая доставка и достойный выбор! Заказываю для себя только тут! Всем советую, обращайтесь!
     
  2. elegant

    elegant Member

    Мой брат, для своих складских помещений, недавно заказывал подъемные ворота у компании "ПрофиСтайл". Качество и стоимость заказанных ворот, брата вполне устроило.

    [​IMG]
     
  3. багиня

    багиня Member

    Я власник невеликої компанії, що спеціалізується на монтажі воріт та автоматики до них. Останнім часом відчуваю певні труднощі з постачальниками комплектуючих: часто затримки з доставкою, іноді якість не на висоті. Може хтось може порекомендувати надійного виробника комплектуючих для воріт в Україні? Дуже важливо, щоб вони могли гарантувати якість та швидкість доставки.
     
  4. Стосовно вашого запитання про надійних виробників комплектуючих для воріт, дозвольте порекомендувати компанію Rolling Hi-Tech. Я працювала з ними на кількох проектах, і можу з упевненістю сказати, що вони одні з найкращих на ринку. У компанії великий вибір компонентів, які підійдуть під різні типи воріт, від ролет до секційних. Виробництво налагоджене дуже якісно, і що найважливіше, Rolling Hi-Tech завжди дотримується термінів поставки. Також хотіла б відзначити, що вони не тільки виробляють роликові опори https://rolling-hitech.com.ua/ua/furnitura-dlya-vidkatnih-vorit/rolikovi-opori-dlya-vidkatnih-vorit/ , а й надають послуги з технічної підтримки та монтажу, що є величезним плюсом. Враховуючи вашу потребу в надійності та швидкості доставки, їх сервіси стануть оптимальним рішенням для вашого бізнесу.
     

Поделиться этой страницей